Wyjątkowy pomysł, unikalna książka, przemiłe autorki – jednym słowem coś niezwykłego 😀  Dlatego też moja ciekawość została obudzona, co zaowocowało współpracą i piosenką 🎶…. bardzo cieszę… ❤️

Książniczki – duet Sylwia Stano i Zosia Karaszewska (https://ksiazniczki.pl) – mamy, dziennikarki, blogerki i pasjonatki literatury. Polecają dobre książki w radiu, piszą recenzje i artykuły. Kreują i wspierają kampanie społeczne oraz robią wiele innych ciekawych rzeczy… a tym razem postanowiły napisać książkę: „Ada To Wypada”. 👍

Jest to zbiór opowieści, doświadczeń oraz historii (opowiedzianych przez m.in. Ewę Błaszczyk, Irenę Eris, Agnieszkę Holland, Dorotę Wellman i wiele innych ciekawych osobowości…) które mogą być inspiracją zarówno dla dziewczynek, i dla chłopców.

Jak wspominają autorki:

Rozmowy z naszymi bohaterkami to były wspaniałe lekcje życia i radości. Jeśli czegoś żałujemy, to tego, że nie dostałyśmy takich rad, jak same byłyśmy małymi dziewczynkami. Jednak wiele ze wskazówek zawartych tej książce przyda się nawet tym dorosłym Adom. Każda nasza bohaterka jest inna. Niektóre szanują zasady, inne lubią je łamać, zmieniając przy tym świat. Na lepsze!

Trzymam kciuki za sukces książki 🌺

Dziękuję serdecznie za możliwość napisania piosenki ❤️ Cudownie było się zmierzyć z własną koncepcją tego co współcześnie wypada!

Dzięki serdeczne 👍

  wrz 19, 2018

Dodaj komentarz